Eten en drinken

Beleef het park

Actief zijn in de buitenlucht maakt hongerig en dorstig. Gelukkig zijn er in het Park verschillende locaties met horeca. Zo kun je bij Restaurant De Hoge Veluwe uitgebreid lunchen of dineren. De Theekoepel en Theehuis de Kemperberg verkopen drankjes en diverse snacks.

Reserveer een tafel in ons restaurant

Restaurant De Hoge Veluwe

Restaurant De Hoge Veluwe is te vinden in het centrum van het Park. Het restaurant is zeven dagen per week geopend en heeft de ruimste openingstijden van alle horeca in het Park.

Lees meer

De Theekoepel

De Theekoepel vind je naast het Jachthuis Sint Hubertus. Hier kun je terecht voor (het afhalen van) warme en koude dranken, tussendoortjes of een verfrissend ijsje.

Lees meer

Theehuis De Kemperberg

In het zuiden van het Park, dichtbij ingang Schaarsbergen, ligt Theehuis de Kemperberg. Het Theehuis is van april tot en met oktober geopend op zaterdag, zondag en tijdens schoolvakanties en feestdagen.

Lees meer

Picknicktas

Geniet van een compleet verzorgde picknick met een picknickpakket van Restaurant De Hoge Veluwe. De tas dient uiterlijk een dag voor je bezoek bestelt te zijn (voor 17.00 uur). Je kunt de picknicktas tijdens je bezoek ophalen in het Park Paviljoen.

Reserveer hier een picknicktas

Interessant voor jou